Toshiba Barkod Yazıcı Modelleri Ve Özellikleri

Toshiba, gelişen teknolojiye hızlı ayak uyduran ve müşteri memnuniyetini arttıran teknoloji liderleri arasında yerini korumaya devam ediyor. Ürün kalitesi ve güvencesi ile müşterilerini ve hedef kitlesini tatmin ederek çalışmalarına devam ediyor. Son zamanlarda en yaygın kullanıma sahip olan toshiba b-ex4t1 de bu ürünler arasında bulunuyor. Piyasanın en kaliteli endüstriyel barkod yazıcısını alıcıya sunan Toshiba, kullanıcılar için en ince ayrıntıya kadar her şeyi düşünüyor.

Barkod yazıcıda en çok tercih edilen marka dünya devi Toshiba olmaya devam ediyor. Bin doların altında ki sınıfta en uygun fiyat ve en iyi barkod yazıcı ürünü olmaya devam eden toshiba ex4t1, oldukça yaygın bir kullanıma sahip. Bu ürün ribon saver özellikli olup oldukça başarılı bir sonuç veren barkod yazıcı türüdür. Özellik ile endüstriyel barkod yazıcı sınıfı olarak bilinen ex4t 1, sahip olduğu 450 metre ribon haznesi ile kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasına giriyor. Ribon saver özelliği bulunan bu üründe ribon ziyanı yok denecek kadar azdır. Baskı genişliği 104 mili metre olan bu cihaz, baskı çözünürlüğü ile de emsallerine göre farkını ortaya koyuyor.

Baskı çözünürlüğü 203, 300 ve 600 DPI’dir ve diğer ürünlere gibi kısa süreli kullanım değil uzun ömürlü bir kullanım sergiliyor. Baskı uzunluğu en az Dpi ile üç bin dokuz yüz seksen sekiz milimetreye ulaşıyor. Bağlantı özellikleri ile de ayrıcalığını ortaya koyan ve zamanı iyi değerlendiren bir ürün olduğunu gösteriyor. Etiket yazıcı olarak da bilinen barkod yazıcıda olması gereken ve alıcıların en çok dikkat ettiği özellik tasarruflu olarak işlem yapması ve az maliyet ile uzun süre işlem gerçekleştirmesi konusudur. Bu hususta toshiba ex4t1 serisi barkod yazıcı en ideal üründür.