Toshiba B-Fv4T Barkod Yazıcı

Toshiba marka barkod yazıcılar içerisine yeni dahil olan B-FV4 serisi uygun fiyatı, baskı hızındaki yükseklik ve geniş ribon hazneli oluşu ile fark yaratan bir yazıcıdır. Güçlü bir etiket bası imkânı tanıyan yazıcı sektördeki bütün barkod yazıcıların dilleri ile uyum gösterir. Ulaştırma, lojistik, sağlık, üretim, matbaa, perakende gibi birçok sektörde, otel, hastane, süpermarket gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan yazıcılar içinde toshiba b-fv4t sağlam ve kaliteli tasarımı sayesinde kullanıcılarına rahatlık ve kolaylık sağlar.

Kullanıcı dostu bir ürün olan toshiba fv4t saniyede 152.4 mm hızdaki baskı kapasitesi ve 300 metre ribon şerite sahip oluşu ile iş akışını hızlandırır. İlk etiket baskısında , toplu basımda %8 oranında bir farklılık yaratarak kesintisiz bir şekilde müşteri ihtiyaçlarına cevap verir.

Ürün ve raf etiketi, depo etiketi, nakliye ve palet etiketi, varlık etiketi, bilet ve bileklik, numune etiketi, kitap etiketi, hap şişe etiketi, damga etiketi gibi birçok değişik üründe kullanılmak üzere tasarlanan toshiba barkod yazıcı küçük ve kompakt oluşu ile dar alanlarda da rahatlıkla çalışma ve kolaylıkla taşınabilme özelliğine sahip bir üründür.

Sınıfındaki diğer yazıcılara oranla, b-fv4t, LAN bağlantı ara yüzü ile en iyi maliyet performansını sağlar. Sessiz çalışmasından ötürü tam bir ofis ürünüdür. Bakımı ve kullanımı kolay, istenildiğinde tuş takımı, ekstra kesici aparatı, sensör modülü, harici etiket standının da eklenebildiği bir üründür.

Boyutları 220x279x182 mm olup, ağırlığı ise ribon ve etiketsiz 2,4 kg dir. Bunun dışında opsiyonel eklentilerin sunulduğu yazıcı, size işlemlerinizi kişileştirme olanağı sağlar.

Ek özellikler:

-USB hafıza desteği

-Yönetilen baskı hizmetleri

-203 veya 300 dpi varyantlar

-Kesici seçenekleri

-Peel-off modülü

-Benzeşmeler / Temel Komut yorumlayıcı

Faydaları

-Bartender program uyumu

-Standart ara birimler

-Emülasyon kabiliyeti

-Düşük enerji tüketimi

-300 metre ribon

-Yönetilebilen yazıcı hizmetleri

-Sessiz ve kolay kullanım