Toshiba B-EX4T1

Toshiba B-Ex4T1 Barkod Yazıcı Hakkında Bilgi

Dünyaca ünlü markalar arasında kendisine yer bulmayı başarmış durumda olan Toshiba markasının barkod yazıcı ürünlerinden biri olan Toshiba B-EX4T1 modeli ribon saver modüllü olmakla birlikte üstün bir başarıya sahiptir. Çok sayıda birbirinden mükemmel nitelikteki özelliği bünyesinde barındırır durumda olan Toshiba ex4t1 model barkod yazıcı bin doların altındaki fiyata sahip olan en iyi nitelikte bir barkod yazıcı olma özelliğini elinde tutmaktadır.

Toshiba B-EX4T1Endüstriyel amaçlı kullanım için tasarlanmış olan yazıcı sınıfında bulunmakta olan Toshiba ex4t 1 barkod yazıcı sahip olduğu 450 metrelik ribon haznesi ile büyük beğeni toplamaktadır. Sahip olduğu ribon saver özelliği sayesinde ribon kullanımında %90’a kadar sarfiyat azaltıcı niteliği barındıran Toshiba barkod yazıcı, 104 milimetrelik baskı genişliği ile göz doldurmaktadır. Benzer nitelikteki cihazlara kıyasla 2 kat daha uzun bir kafa ömrüne sahip olan cihaz son derece kaliteli olmakla birlikte kullanıcısına uzun süreli bir kullanım imkânı sunar.

 Ürünün Kullanım Alanları

Endüstriyel yazıcı sınıfında yer alan EX 4T1 endüstri alanında kullanıcılarına kolay bir kullanım imkânı sunmaktadır. Ekonomik yapısı ile kullanıcılarının bütçesini zorlamadan yüksek kalitede barkod yazım imkânı sunmaktadır. Sanayicinin en büyük yardımcısı olma niteliğine sahiptir.

 Ürünün Teknik Özellikleri

-Ribonlu olarak ya da ribonsuz olarak yazdırma amaçlı kullanılabilir özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

-203 dpi yani 8 nokta /mm çözünürlükte olan mükemmel bir barkod yazıcıdır.

-Baskı hızı maksimum 203 dpi (355 mm)/)sn (14 İps)’dir.

-Maksimum baskı genişliği 104 mm.

-Cihazın sahip olduğu maksimum baskı uzunluğu 203 dpi ile birlikte uzunluk 3988 mm.

-Ürünün desteklediği bağlantı tipleri Ethernet ve USB 2,0’dır.

-Cihaz tarafından desteklenen barkod tipleri GS1 DataBar (RSS) uyumludur.

-16 MB DRAM ve 32 MB Flash beleğe sahiptir.

-İsteğe bağlı olan eklentileri bulunmaktadır. Bunlar;

Ribon tasarruf modülü, RFID kir, kesici, USB host, RTC Alarm, Paralele bağlantı, seri bağlantı ve Kablosuz LAN bağlantı imkânı sağlayan eklentilerdir.

Toshiba ex4t1 model barkod yazıcının boyutları ise 310 milim x 278 mmx460 mm’dir.

Cihazın içerisinde ribon ve etiket olmadan mevcut ağırlığı 25 kilodur.

 Ürünün Kullanıcısına Sağladığı Avantajlar

Rakipleri ile kıyaslandığında 2 kat daha uzun ömürlü bir yazıcı kafasına sahiptir. Yüksek performansı sayesinde her işin üstesinden kolaylıkla gelebilir nitelikte bir üründür. Sanayi tipi bir cihaz olduğundan üretici firmalar tarafından tercih edilebilir en mükemmel özellikli barkod yazıcılardan biri olma özelliğine sahiptir. Saniyede 355 mm etiket basabilme yeteneğine sahip bulunmaktadır. Cihazın barkod yazıcı kafası ve de lastik merdanesi tecrübesiz kullanıcılar tarafından dahi kolaylıkla değiştirilebilir bir niteliğe sahip bulunmaktadır.

Çift ribon motor kontrolü bulunmaktadır. Ayrıca otomatik etiket takma yeteneğine sahiptir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen ribon saver kiti sayesinde ribon sarfiyatında %90’a avaran bir azaltıcı özellik barındırması bakımından kullanıcısı için son derece ekonomik bir kullanım sağlamakta olan oldukça üstün özelliklere sahip bir ürün olarak öne çıkması nedeniyle kullanıcısı için akıllı bir tercih olacaktır.

Barkod yazıcı kullanımı konusunda üstün kaliteden taviz vermeyenler için en mükemmel seçimler arasında kendisine büyük bir kolaylıkla yer bulan ürünlerden biridir. Sanayi denilince akla uzun ömürlü kullanım imkânı sunan cihazlar gelmektedir. Bu nedenle kullanılacak olan cihazın dayanıklılığı son derece önemlidir. Dayanıklı ürün denildiğinde de dünya çapında en büyük üne sahip olan markalar arasında bulunan Toshiba barkod yazıcı konusunda da tüketicilerini hayal kırıklığına uğratmıyor. Müşterilerini anlayan ve üstün kalitede ürünler üreten Toshiba ex4t1 model barkod yazıcısı ile de tüketicilerden tam not almayı başarmış durumda görünüyor.