Gelişmiş Tasarımıyla Üstün Tasarruf Sağlayan Toshiba Barkod Yazıcı

gelismis-tasarimiyla-ustun-tasarruf-saglayan-toshiba-barkod-yazici

Barkod yazıcılar, firmalar ve kişisel kullanımlar için barkod basmak amacı ile üretilmiştir. Termal ve direk termal baskı yapabilme özellikleriyle daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadırlar. Hızlı bir şekilde baskı yaparak işlerin hızlanması ve kolaylaşmasını sağlamaktadır.

Sizin İçin Tasarlanan Toshiba Barkod Yazıcı

Geliştirilmiş özellik ve performansı ile B-EX serisini güvenilirliği ile karşınıza çıkmaktadır. Standart fiyatlarda olan satışları ve kalitesi ile geleceğe meydan okumaktadır. Toshiba B-EX4T1 dünya standartlarına uygun olarak yeşil teknoloji ile üretilmiştir. Ribbon tasarruf fonksiyonu ile %70 oranıyla elektrik tToshiba B-EX4T1 asarrufu yapmaktadır.

Hızlı ve Kullanışlı Tasarım

Toshiba EX4T1 saniyede 14 inç baskı yapabilme özelliği ile diğer serilerinden %40 daha hızlı olacak şekilde üretilerek kullanıcılarına kolaylık sağlamayı başarmıştır. Kullanan kişilerin değiştirilebilen parçaları sayesinde bakım masrafını da minimum düzeye çekmektedir. LCD ekran özelliği ile kullanıcılara belirttiği mesajlar ile işleri kolaylaştırmaktadır. Kullanıcılardan gelen geri bildirim ve endüstriyel ortam şartlarına uygun olarak tasarlanarak kullanıcıların memnuniyetinin artması hedeflenmiştir.

Fonksiyonel Özellikleri ve Dayanıklık

Üstün tasarım sahibi olan Toshiba barkod yazıcı B-EX serisi ile dayanıklılığı üst düzeye çıkartılarak, kullanıcıların uzun dönemli kullanımına sunulmuştur. Bilinen tüm diğer cihazların üstesinden gelerek çok gelişmiş özellikler sunmaktadır. Dosya saklama, oto termal yazıcı, DPI tespiti, LAN adress görüntüleme imkanı, kolay LAN kurulumu, grafik sensörü, oto konumlandırma, RFID ve harici hafıza gibi birçok özellik sunarak üretkenliği üst düzeye taşımayı başarmıştır. Near Edge kafa tipi ile 203 DPİ çözünürlüğe sahip olan Toshiba barkod yazıcının maksimum baskı hızı 355.6mm/s derecesini bulabilmektedir.

Tasarruf Önemli

İşletmelerin işlem ve diğer masrafları göz önünde bulundurularak EX4T 1 modeli büyük ölçüde masrafları azaltarak dünya standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Diğer nesillerden %70 daha az enerji kullanarak birçok rakibini geride bırakmaktadır. Ribbon kırışıklığı sorunlarını minimum düzeye indirerek malzemeden tasarruf sağlıyor. Tüm bu özellikleri sayesinde büyük bir tasarruf sağlarken çevreninde korunmasına yardımcı olmaktadır. Üretilen tüm Toshiba yazıcılar gibi bu serisi de ZPL ll veri akışıyla çalışarak etiketlerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Yazılım değişimine gerek kalmadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

1 yorum

  1. arşiv bölümünde kullanmış olduğumuz barkod yazıcı artık ihtiyaçlarımıza yetersiz kalıyor acaba endüstriyel bir barkod yazıcıya geçme zamanı geldimi diye araştırıyorum

Yorumlar kapatıldı.