Epson Serisi C3500 Renkli Etiket Yazıcı

Epson Serisi C3500 Renkli Etiket Yazıcı
Epson Serisi C3500 Renkli Etiket Yazıcı

Sürekli gelişen barkod etiket teknolojisi ile birlikte piyasaya pek çok ürün seçeneği çıkmaktadır. Güvenilir bir etiket yazıcı markası olan Epson serisi C3500’de sürekli gelişme gösteren etiket yazıcı teknolojisinin mükemmel bir ürünü olarak piyasaya çıkmış ve kullanıcıları için mükemmel bir tercih olarak yerini almıştır. Ancak renkli etiket yazıcılar ile ilgili olarak bilinmesi son derece önemli olan bir bilginin varlığı söz konusu olmaktadır. Gelişmiş bir teknoloji ürünü olarak piyasadaki yerini alan C3500 baskıda ink jet teknolojisi kullanmaktadır. Bu nedenle bu cihazı kullanarak her etiket üzerine baskı alma işlemi gerçekleştirmeniz söz konusu olmamaktadır.

Mükemmel bir çözünürlük ve mükemmel bir performans ile baskı alabileceğiniz Epson C3500 renkli etiket yazıcıda baskı işlemi gerçekleştirebilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan ink jet etiketlere gereksinim söz konusudur. Ancak ne var ki özel olarak üretilen ink jet etiketlerin ülkemizde üretimi mevcut değildir. Bu ink jet etiketleri yurt dışından tedarik etmekte olan ancak sayıları 3-4 kadar olan firmalardan temin etmeniz gerekmektedir. İnk jet etiketler iki farklı çeşide sahiptir. Bunlar kağıt bazlı ve plastik bazlı olarak üretilirler. Bu etiketlerin yurt dışından temin ediliyor olması etiket maliyetlerini bir miktar yükseltici etki yaratmaktadır.

Baskı maliyetleri ile ilgili olarak bilgi ve pdf dosyasına panetiket.com sitesinden ulaşabilir, cihazın fiyat bilgisi konusunda bilgi alabilirsiniz. Geleceğin renkli etiket yazıcısı olan ve günümüzde kullanılmakta olan barkod yazıcıların yerini 2-3 sene içinde kısmen alacak olan C3500 renkli yazıcıyı video görüntülerinden de incelemeniz mümkün olmaktadır.

 Cihazın Öne Çıkan Etkileyici ÖzellikleriEpson Serisi C3500 Renkli Etiket Yazıcı

-Epson C3500 renkli yazıcı 300 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir.

-Sunduğu baskı genişliği ise maksimum 104 mm.

-4 adet ve farklı renklerde olan birbirinden bağımsız kartuşları bulunmaktadır.

-Cihazın sahip olduğu kartuş renkleri ise Siyah, Cyan, Sarı ve Macenta’dır.

-Masaüstü renkli etiket yazıcı kategorisinde yer almaktadır.

-Renk başına 360 nozül olan Nozül konfigürasyonuna sahiptir.

-Ulaştığı maksimum baskı hızı ise 1 saniyede 103 milimetredir.

-Seri ink jet baskı yönetimine sahiptir.

-Desteklediği etiket tipleri ise Sürekli etiket, Siyah işaret kağıdı, Sürekli kağıt, Kalıp kesim etiketi, Siyah işaret etiketidir.

-Cihazın kullandığı kağıt formatı Rulo (4″ dış çap), Katlanmış kağıt’dır.

-Otomatik kesiciye sahiptir.

-Ağırlığı 12 kg.

-Harici güç kaynağı kullanılmaktadır.

Cihazın Kutusunun içinde Gelenler; Ayrı mürekkep kartuşları, Sürücü ve yardım programı (CD), harici güç kaynağı, Rulo kağıt, Cihazın kendisi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır.

 Epson C3500 Kullanmanın Avantajları

-Cihazda sadece bitmiş olan renkteki kartuşu değiştirebilir ve böylece mürekkep israfının önüne geçebilirsiniz.

-Yüksek çözünürlük kalitesinde bilet, ürün bilgilendirme barkodu, kimlik kartı gibi çeşitliliklere sahip baskı işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

-Tecrübe ve eğitim gerektirmeyen kolay bir kullanıma sahiptir.

-Sahip olduğu LCD ekranı sayesinde kartuş mürekkebi seviyelerini takip edebilir, cihazın durumunu gözlemleyebilirsiniz.