Butik Üretimlerde Renkli Etiket Yazıcı Dönemi

Butik Üretimlerde Renkli Etiket Yazıcı Dönemi

C3500 model Epson marka renkli etiket yazıcılar, işletmelerin ihtiyaçları olan etiketleme işlemlerine kaliteli ve daha düşük masraflı çözümler sunmayı hedefliyor. Bu renkli etiket yazıcıları kullanacak olan işletmeler, etiket, barkod, bilet, broşür vb. ihtiyaçları için artık dışa bağımlılığı olmadan, daha hızlı, daha az masraflı, yüksek kalitede çalışmalar yapabilecekler. Bu ürünler önümüzdeki yıllarda mevcut barkod yazıcıların yerini kısmen alacak gibi gözükmektedir.

 Zaman ve Paradan TasarrufButik Üretimlerde Renkli Etiket Yazıcı Dönemi

Firma geliştirdiği renkli etiket yazıcı sayesinde, işletmelere hem zamandan kazanma hem de paradan tasarruf etme imkânı sunuyor. Bu yazıcıların kullandıkları teknoloji sayesinde hızlı bir şekilde kendi dizaynınızı oluşturarak basabilir Ve bunu matbaaya bastırmaktan çok daha uyguna yapabilirsiniz. İlk etapta maliyet yüksek gibi gözükse de, butik ürünler satan bir işletme için az sayıda ürün basımı, matbaa basım koşullarında çok daha masraflı olacaktır. Bundan dolayı renkli etiket yazıcılar, bu konuda kişilere avantaj sağlamaktadır.

 Yenilenmiş kartuş sistemi

Renkli etiket yazıcılarda kullanılan, Durabrite ultra pigment kartuş, kurumların yazdırma işlemleri için özel olarak dizayn edildi. Ayrıca bu ürün, çabuk kuruma, uzun ömürlü olması, uzun yıllar solma yapmaması gibi özellikleri yanında, lekeye dayanıklı etiketler oluşturmanızı sağlamaktadır.

Cihaz, saniyede 103 mm baskı hızı ve maksimum 720 X 360 DPI baskı çözünürlüğüyle de piyasada farklılık yaratmaktadır. Bu tür cihazlarda baskı yapabilmek için ayrıca özel inkjet kağıdına ihtiyaç duyulmaktadır. Özel inkjet kağıtları henüz Türkiye’de satışı olmamakla birlikte, yurtdışından tedarik etme imkanı vardır. Özel inkjet kağıtları tedarik eden bir kaç firma olmasının yanında internet ortamından da bu kağıtların alımı yapılabilir. Bu yazıcı da kullanılan iki tip kağıt mevcuttur. Bunlar; etiket, barkod vb. için kağıt bazlı ve kimlik, isimlik vb. basımı için ise plastik bazlı olanlarıdır.

 İşinizde Profesyonelleşin

Aynı tarz işi detaylı sanayi tipi cihazlarla yapabilen matbaalar yerine işini daha mikro düzeyde tutan butik üretim yapan kişilerin etiket vb. baskı işlemleri için profesyonel çözümler sunmaktadır. Son yıllarda kişisel üretimlerin artış sağlaması, özellikle sosyal medya gelişimi ile bireysel girişimcilerde görülen artış, tedarik sektörünü de hareketlendirdiği görülmektedir.

Bu bağlamda kişiler ürettikleri ürünlerin markalaşma aşamasında ihtiyaç duyacakları etiket, barkod, isimlik ve hatta kurum içi kimlik kartları vb. basımları için bu tür cihazlardan yararlanabilmektedirler. İlk etapta baskı giderleri, cihaz fiyat açısından bir miktar yüksek olabilir. Fakat bu işi uzun vadeli düşünen girişimciler için rasyonel bir çözüm ortağı olarak gözükmektedir. Detaylı bilgi almak ve pdf dosyasına ulaşmak için panetiket sitesi ziyaret edilebilir.

1 yorum

  1. baskı kalitesi güzel olduğu gibi fiyatı da kendi gibi güzel peşin fiyatına alabilecek kobiler olmaz ama kobilerin dışında da nerede kim neden kullanır bilemem. Çok sık baskı alan için çok cep yakacaktır. Baskı materyalleri bile çok pahalıdır bence

Yorumlar kapatıldı.